سوالات متداول

پاسخ سوالات خود را می‌توانید در اینجا بیابید

آموزش ها و عضویت

آموزش‌های رایگان مجموعه صفرتاقهرمان به دو صورت متنی و ویدیو کوتاه تولید می‌شوند. آموزش های دارای درامد ما نیز در قالب دوره های منتشر شده و برخی کارگاه های آموزشی ارائه می شود که محتوای تولید شده توسط مدرسین مجموعه براساس سه شاخص نظر خود مدرس، شرایط بازار و همچنین سیاست های مجموعه قیمت گذاری می گردند. در نهایت تمام تمرکز در قیمت گذاری برای رسیدن به بالاترین مقدار سود و نفوذپذیری بالا در بین مخاطبین است.
همکاری با مجموعه صفرتاقهرمان به دو صورت است: نویسنده: مجموعه صفرتاقهرمان از محتواهای آموزشی شما متخصصین عزیز استقبال کرده و آماده‌ی انتشار آن‌ها در سایت صفرتاقهرمان است. محتوای آموزش تولیدی توسط شما می‌تواند در دو قالب متنی یا ویدیو کوتاه باشد. این مطالب با نام شما در سایت صفرتاقهرمان منتشر خواهد شد. کارآموز: دانشجویانی که قصد گذراندن دوره‌ی کارآموزی را دارند می‌توانند در خواست کارآموزی خود را (در حوزه‌های مرتبط با فعالیت مجموعه) برای ما ارسال کنند.
مجموعه صفرتاقهرمان از بین نویسندگان موفق و پرتلاش و همچنین فعالین در حوزه های مختلف فنی که با زمینه فعالیت این مجموعه هماهنگ باشد برای نگارش مقالات آموزشی و ویدیو‌های آموزش کوتاه (اسکرین کست)که به صورت رایگان تولید و ضبط دوره های آموزشی دعوت به عمل می آورد. پس از ضبط (طبق قوانین مجموعه) و انتشار دوره در سایت مجموعه 70 درصد از فروش تقدیم مدرسین مجموعه می گردد. صفرتاقهرمان محتوا را به هیچ‌وجه نمی‌خرد و دستمزد نمی‌پردازد.
بله. دانشجویانی که قصد گذراندن دوره‌ی کارآموزی را دارند می‌توانند با تکمیل صفحه همکاری با ما، در خواست کارآموزی خود را برای ما ارسال کنند.
برای همکاری با مجموعه صفرتاقهرمان نیاز است تا فرم همکاری با ما را تکمیل کرده و یک نمونه محتوای تولیدی در حوزه‌ی تخصصی خود برای ما ارسال کنید.
بله، در صفحه اعضا لیست اساتید مجموعه با راه های ارتباطی با ایشان وجود دارد.
برخی از محصولات به همراه اسلایدهایشان ارائه می گردند.

پاسخ خود را در سوالات متداول نیافتید؟